Дякуємо!
Відповімо Вам найближчим часом
Онлайн та у Вашому місті
Старт Арт-проєкту онлайн 22 березня 2025
Для кого цей проект?
Для працівників соціально-спрямованих професій: психологів, консультантів, тренерів, соціальних педагогів, магістрантів та студентів психологічних факультетів, працівників системи освіти.
А також для людей, які зацікавлені в особистісному розвитку та бажають знаходити варіант вирішення завдань в будь-якій сфері життя, відчути силу внутрішньої енергії, натхнення та впевненість.
Теми, які розглядаються в проєкті
Проєкт складається з 8 сесій (модулів)
Детальніше про модуль
● Історія створення арт-терапії.● Правила інтерпретації малюнків в арт-терапії.● Дослідження власної безпеки та досвіду пов’язаного з нею за допомогою технік арт-терапії.● Особливості оснащення арт-терапевтичного кабінету. Образотворчі матеріали.● Етапи роботи з дітьми по методу В.Оклендер.● Форми арт-терапії.● Підтримка. Як я беру і даю пітримку.● Ознайомлення з техніками візуалізації в арт-терапевтичному малюванні.● Аналіз малюнка за технікою В.Оклендер «Трояндовий кущ».● Діагностичні можливості техніки «Колаж». ● Створення тематичних колажів.● Ознайомлення з власними психологічними кордонами та опанування технік асертивності арт-техніками.
Детальніше про модуль
● Що таке піскова терапія? Історія питання.● Коли пропонувати піскову терапію?● Протипокази до використання піскової терапії.● Підноси з піском. Вимоги до пісочниці та оснащення кабінету піскового терапевта.● Організація процесу консультації в методі піскової терапії.● Підбір терапевтичного інструменту для клієнта.● Категорії об’єктів, які застосовуються в пісковій терапії.● Як проводити індивідуальну та групову сесію в пісковій терапії.● Основні моменти на кожній зі стадій під час проведення сесії з піскової терапії.● Робота з символами в пісковій терапії.
Детальніше про модуль
● Фрейд і інші про казки. Історія питання.● Казки в терапії: 2 форми роботи.● Класифікація сюжетів народних казок для психотерапії.● Методи роботи з казкою.● Як працювати з казкою. Найпоширеніші форми роботи.● Переваги та недоліки казкотерапії.● Дослідження уроків казок.● Як працювати з готовими сюжетами казок.● Казкові герої як представники конкретних патернів мислення і поведінки.● Практика створення казки, що дає розуміння власного життєвого сценарію.● Потенціал казкотерапії в роботі з потребами.● 7 технік для глибинної роботи в різних напрямках казкотерапії.● Робота з картами В. Проппа.● Створення власних казок за допомогою метафоричних карт.● Робота з казками, створеними групою. ● Аналітичний розбір.● Алгоритм створення терапевтичних казок.
Детальніше про модуль
● Арт-терапевичні техніки в роботі з кризами.● Ознайомлення з теорією Б.Зейгарник про незавершені дії.● 5 технік по роботі зі сновидіннями в індивідуальному та груповому форматі.
Детальніше про модуль
● Психологія кольору. Психологічна характеристика кольору (фізіологічна дія кольорів на організм людини).● Символіка та феноменологія кольору, відношення кольорів в динаміці контакту людини з собою, оточуючим світом, а також з іншими людьми● Ознайомлення з різними системами кольорів.● Техніки для дослідження «свого» кольору та самоааналіз за допомогою трактування кольору.● Створення терапевтичних вправ під проблем у клієнта з використанням психології кольору.● Дослідження своєї «внутрішньої дитини» за допомогою кляксотерапії.● Дослідження власної жіночності (для чоловіків - маскулінності) за допомогою арт-технік.● Дослідження власного архетипу. Робота з архетипами жіночими та чоловічими.● Аналіз своєї взаємодії з жінкками, чоловіками.● Дослідження жіночих ідентичностей за допомогою арт-технік.● Робота з метафоричними картами «Образ жінки», «Образ чоловіка».● Техніки візуалізації в роботі з жіночністю та маскулінністю.● Дослідження власних жіночих потреб за допомогою арт-технік.
Детальніше про модуль
● Історія і методологія корекційно-діагностичного методу «Мандала».● Архетиповий зміст процесу створення мандали.● Вікові особливості роботи з мандалою.● Способи поводження з мандалами в арт-терапії.● Діагностичний потенціал мандали.● Мандали Фопеля.● Трактування символів в мандалах.● Індивідуальні стадії мандал за Джоанною Келлогг.● Техніка «Ріка Життя».
Детальніше про модуль
● Історія і методологія фототерапії.● Психологічні функції фотографії.● Техніки для знайомства з методом фототерапії (4 техніки фототерапії).
Детальніше про модуль
● Що таке глинотерапія. Межі застосування. Історія питання.● Психотерапевтична робота з глиною. Вправи з глинотерапі на дослідження- Власної ідентичності;- Рівня сформованості власної безпеки;- Дослідження парних стосунків. Як я себе проявляю, кого обираю;- Дослідження власних потреб.● Що таке конкуренція. Межі застосування. ● Дослідження ситуації в якій конкурували.● Які причини конкуренції?1. За що конкурують?2. Які почуття є в конкуренції?● Індивідуальні та групові вправи в темі «Конкуренція» (7 технік).● Дослідження ідентичності психолога, консультанта, арт-терапевта.● Дослідження взаємин з грошима, як легко отримувати винагороду за свою роботу.● Напрацьовування стратегій розвитку практики по завершенню проекту.
Що Ви отримаєте в результаті навчання
Професійні знання та навички
Особистий досвід
Професійне коло
Ви отримаєте такі матеріали
Сертифікати
В проєкті учасники отримують три сертифікати
Про тренерів
Людмила Підлипна
психолог, акредитований гештальттерапевт, супервізор, тренер в НАГТУ, арт-терапевт, сертифікований арт- тренер, автор і керівник проєктів "Літня АРТ- школа" та "Арт- терапевтична ПАЛІТРА". Директор Івано-Франківського обласного психологічного центру, кандидат психологічних наук, доцент.
Роман Підлипний
психолог, акредитований гештальттерапевт в НАГТУ, арт-терапевт, арт-тренер, голова асоціації практикуючих психологів Івано-Франківської області, ведучий терапевтичних груп, співорганізатор проєктів літня "Арт-школа" та "Арт-терапевтична ПАЛІТРА".
Ми - Роман Підлипний та Людмила Підлипна, психологи, арт-тренери
В нас є прекрасний тренерський альянс, так як ми партнери не тільки в професійній діяльності, але й в сімейному житті. Понад 20 років – ми в шлюбі. Цей досвід дає нам можливість бути стійкими в роботі з групами та мати свій стиль.
Учасники наших груп отримують в проєкті досвід взаємодії в парі, можливість ділитись досвідом побудови тривалих близьких стосунків, вчаться вибудовувати взаємини, помічати та поважати кордони один одного, говорити «ротом» (тобто прямо) про свої потреби і почуття.
Чому варто приєднатися до Арт-проєкту?
— У нас тепле професійне середовище, де легко навчатися
— Ми більше 20 років практикуємо методи, яких навчаємо
— Нам важливо ділитися досвідом та знаннями з колегами
— Ми цінуємо практичні та дієві методи роботи
— Наші учасники з радістю рекомендують наші проєкти
Арт-проєкт в цифрах
Наші цифри зростають разом із вдячністю учасників
2005
рік старту проєкту
71
проєктів уже проведено
19
країн світу
37
міст України
1500+
учасників Арт-проєкту
Карта Арт-проєкту
Наші учасники говорять про Арт-проєкт
Наші фото із попередніх проєктів
Знижка при оплаті всього проєкту
При оплаті всіх 9 модулів ви отримуєте знижку 10%. Замість 31500 грн ви оплачуєте 28350 грн
Зустрічі розписані навесь проєкт. У разі виникнення змін ми попереджуємо учасників завчасно
7-8 вересня 2024
Вступ до арт-терапії
12.00-18.00 (Київський час)Онлайн. Жива зустріч на платформі Zoom
9-10 листопада 2024
Піскова терапія
12.00-18.00 (Київський час)
Онлайн. Жива зустріч на платформі Zoom
25-26 січня 2025
Казкотерапія
12.00-18.00 (Київський час)
Онлайн. Жива зустріч на платформі Zoom
1-2 березня 2025
Психологія кольору. Робота з чоловічими та жіночими архетипами
12.00-18.00 (Київський час)
Онлайн. Жива зустріч на платформі Zoom
26-27 квітня 2025
Робота з незавершеними ситуаціями та сновидіннями
12.00-18.00 (Київський час)
Онлайн. Жива зустріч на платформі Zoom
21-22 червня 2025
Мандала. Техніка «Ріка Життя»
12.00-18.00 (Київський час)
Онлайн. Жива зустріч на платформі Zoom
23-24 серпня 2025
Фототерапія. Техніка «Автопортрет»
12.00-18.00 (Київський час)
Онлайн. Жива зустріч на платформі Zoom
4-5 жовтня 2025
Конкуренція. Глинотерапія. Стратегії роботи терапевта
12.00-18.00 (Київський час)
Онлайн. Жива зустріч на платформі Zoom
6-7 грудня 2025
Сертифікація
12.00-18.00 (Київський час)
Онлайн. Жива зустріч на платформі Zoom
Відповідаємо на питання про Арт-проєкт
Напишіть у формі нижче